Targi Mody Poznań

Kolejny raz miałam okazję uczestniczyć w poznańskich Targach Mody! Razem z portalem Polskie Szafiarki jako ambasadorki mogłyśmy brać udział w tym wydarzeniu! Ja i kilka świetnych blogerek z Polski już kolejny raz zdajemy wam relację z tego eventu! W niedzielę wieczorem dojechałyśmy wszystkie do hotelu Gaja, gdzie przez kolejne dni tam stacjonowałyśmy. Kolejnego dnia z rana wybrałyśmy się na szybkie zwiedzanie stoisk wystawców na targach, po czym ruszyłyśmy na obiad do restauracji,a wieczorem długo wyczekiwany bankiet! Tak jak na poprzednich targach oprawę muzyczną zapewnił nam Mateusz Ziółko!

FOLLOW ME & LIKE ON FACEBOOK

 

 

Dziękujemy restauracji Ratuszova za ciepłe przyjęcie i świetne jedzenie! Świetna obsługa, piękny wystrój całej restauracji no i przede wszystkim świetne jedzenie! Pierwszy raz w życiu miałam okazję spróbować owoców morza! Mule, krewetki, niesamowite połączenia smaków! Polecam gorąco, jeśli kiedyś będziecie w Poznaniu to z ręką na sercu możecie iść tam w ciemno! No i oczywiście piękny widok na poznański rynek zza okna!

Kolejnego dnia już po pokazach i zapoznaniu się z kolekcjami na targach wyruszyliśmy na sushi! Najpierw odwiedziliśmy Bushimi – czyli sushi w takiej tortilli. Ciekawe połączenie prawda? Cały proces tworzenia takiego sushi dzieje się na naszych oczach więc możemy podpatrzeć to i owo! 

Wisienką na torcie tego wieczoru było sushi w Kyokai! Z racji tego że niestety ostatnio zdrowotnie podupadam to zamiast wina kelnerka zaproponowała mi przepyszną herbatkę brzoskwiniową oraz przyniosła tabletki na ból. Dziękuję serdecznie za leki bo chyba bym umarła tego dnia! W tej knajpie zdecydowanie polecam pierożki z wołowiną! Pycha!

Dzięki za świetny wyjazd i widzimy się niebawem dziewczyny!

Juliette Capuleti | Siostry Andrzejewskie | Ari Maj | Pivonia | Balaczka | Rosalieeve

You may also like

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *