Here I am.

Witam. Wkońcu skończyły się ładować zdjęcia, myslałam że już dzisiaj nie skończe tego posta pisać. Wyniki konkursu podam w jutrzejszym poście, czeka mnie długa, nieprzespana noc. Ponad 160 zgłoszeń na konkurs, muszę wybrać tylko jedną, wspaniałą wypowiedź. Ciężki orzech do zgryzienia ale dam rade. Wróciłam do brązu. Jednak czerwienie i brązy to moje kolory. A tak oto dzisiaj wybrałam się znowu na zdjęcia, tym razem z młoda, utalentowaną Olą! Uwielbiam ją! A teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć jej autorstwa 😉
shirt / koszula – DIY
shorts / szorty – DIY
shoes / buty – sheinside.com
bracelet / bransoletki – oasap.com / Jubileo.pl
You may also like

21 komentarzy

  1. super outfit 😉 nie zniszczysz sobie włosków tym ciągłym farbowaniem?:(( dużo odzywek kupuj, natłuszczaj je 😉 i nie farbuj! tak Ci ładnie ;D nawet widać jeszcze czerwone refleksy ;))) jest dobrze :))

  2. I tak zapewne wygra wiersz , bo wiersze wpadają w ucho a takie zwykłe odpowiedzi to już NIE ! Więc jest tam kilka wierszy , więc dużo roboty nie będziesz miała 🙂 Wiersze i tylko wiersze wygrywają aż do porzygu !

  3. Em, wydajesz się sympatyczna. I tyle ze słodkości. Nie umiem pojąć fenomenu Twojego bloga, jak i Twojej osoby. Ubierasz na siebie wszystko to, co teraz modne. Nie czuć w ogóle świeżości, nie odbiegasz specjalnie od dziewczyn z ulic. Nawet z urody. Poza tym wydaje mi się, że powinnaś zacząć walkę ze swoimi brwiami. I jeszcze coś – zostań przy brązie, w czerwieniach wyglądasz na szczęśliwą na chama.
    Tim.

  4. hmm, może nie chce jakoś na siłe odbiegać od tych dziewczyn z ulicy jak to nazwalas, nie jestem jakąś wielka osobą która ma się za niewiadomo kogo. Ubieram się w to co mam. Lubie swoje brwi. Dzieki za rade z kolorem 🙂

  5. a dlaczego niby wiersze nie mają wygrać??? są kreatywne i widać, że osoba ktora je pisze bardzo sie starała… one nie powstają w 5 minut tak jak by sie wydawało 😛 i wg mnie biją wszystkie wypowiedzi!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *