Dress in roses.

Zdjęcia do tej sesji były robione tydzień temu w moim rodzinnym mieście, w Krakowie nie ma śniegu, jest ciepło, przyjemnie. Oby tak było jak najdłużej, nie lubię zimy, nie lubię marznąć podaczas zdjęć czy wieczornych spacerów. Jeszcze zima nie zaczęła się na dobre a ja już chcę lata. Miejmy nadzieję że czas szybko zleci. Was zapraszam do obejrzenia zdjęć i zgłaszajcie się na świąteczny konkurs w którym zgarnąć możecie wymarzone buty! Pozdrawiam!
FOLLOW ME & LIKE ON FACEBOOK

Zobacz stylizację w – MODNAPOLKA.pl

dress – Reserved via domodi.pl | boots – sequin.pl | jacket – romwe.com | sunglasses – wholesalecelebshades.com

You may also like

20 komentarzy

  1. Skoro ci zimno to się ubierz. Poza tym nikomu taka "stylizacja" nie jest teraz potrzebna – i tak nikt się nią nie zainspiruje. Ramoneska w zimie? Może zacznij kojarzyć co się dzieje na świecie – chociażby ogarnij pogodę. Ten post nie wychodzi dobrze ani tobie – marzniesz, ani czytelnikom – nikt jej nie wykorzysta teraz i później za pewne też nie. Na wiosnę nowe rzeczy staną się modne, ty sama powinnaś o tym wiedzieć bardzo dobrze. Jeszcze niedawno chodziłaś w panterkowych ubrankach i nazywałaś siebie katepanth (tiaaa.)! Jak to wszystko się zmienia, nieprawdaż?

  2. co za różnica czy zima czy lato? czy +30 czy -10? I tak chodzisz ciągle w tych samych butach lub w innych za kostkę.. I w tych samych rajstopach 20 lub 40 DEN. Porażka totalna! Anonim wyżej ma rację. Nie masz zimowych płaszczy, kurtek tylko tą jedną ramoneskę? To już się robi nudne. Może wreszcie zaczniesz pokazywać na blogu to co sie przyda na taką pogodę. To co sama kupisz a nie tylko ciągle to co dostajesz. Normalnych ludzi nie stać na ciuchy z zagranicznych sklepów, więc pokazuj rzeczy z sieciówek. Gdy ogladam Twojego bloga to widze tylko odnośniki do takich właśnie zagranicznych sklepów. Nic innego! Chyba niedługo usunę tego bloga z zakładek i "odlubie" fanpage bo nic ciekawego tutaj nie wnosisz.

  3. co za różnica czy zima czy lato? czy +30 czy -10? I tak chodzisz ciągle w tych samych butach lub w innych za kostkę.. I w tych samych rajstopach 20 lub 40 DEN. Porażka totalna! Anonim wyżej ma rację. Nie masz zimowych płaszczy, kurtek tylko tą jedną ramoneskę? To już się robi nudne. Może wreszcie zaczniesz pokazywać na blogu to co sie przyda na taką pogodę. To co sama kupisz a nie tylko ciągle to co dostajesz. Normalnych ludzi nie stać na ciuchy z zagranicznych sklepów, więc pokazuj rzeczy z sieciówek. Gdy ogladam Twojego bloga to widze tylko odnośniki do takich właśnie zagranicznych sklepów. Nic innego! Chyba niedługo usunę tego bloga z zakładek i "odlubie" fanpage bo nic ciekawego tutaj nie wnosisz.

  4. co za różnica czy zima czy lato? czy +30 czy -10? I tak chodzisz ciągle w tych samych butach lub w innych za kostkę.. I w tych samych rajstopach 20 lub 40 DEN. Porażka totalna! Anonim wyżej ma rację. Nie masz zimowych płaszczy, kurtek tylko tą jedną ramoneskę? To już się robi nudne. Może wreszcie zaczniesz pokazywać na blogu to co sie przyda na taką pogodę. To co sama kupisz a nie tylko ciągle to co dostajesz. Normalnych ludzi nie stać na ciuchy z zagranicznych sklepów, więc pokazuj rzeczy z sieciówek. Gdy ogladam Twojego bloga to widze tylko odnośniki do takich właśnie zagranicznych sklepów. Nic innego! Chyba niedługo usunę tego bloga z zakładek i "odlubie" fanpage bo nic ciekawego tutaj nie wnosisz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *