Pink midi skirt

FOLLOW ME & LIKE ON FACEBOOK

 

 


skirt – chicme.com | heels – deezee.pl

You may also like

16 komentarzy

  1. Wow this pink midi skirt is so cool and I must say your eye are very beautiful. I usually browse ClothingRIC as it has a huge collection. BTW, Happy new year.

  2. Naprawdę nie mam nic przeciw postom sponsorowanym, czy promowaniu marek. Oglądam twój blog niemal od początku, i wytłumacz mi proszę dlaczego zakładasz coś co jest ewidentnie nie w twoim rozmiarze. Na każdym zdjęciu próbujesz na siłę to zakryć. Kiedyś ubierałaś się tak jak chciałaś i było pięknie, byłaś Ty, zdobyłaś tym rzeszę fanów. Teraz odnosi się wrażenie, że ubierasz się tak jak inni chcą i sugerują. Przykładowo pamiętam jak kilka razy ktoś się upominał że nosisz rajty, więc zaczęłaś nosić tylko cieliste żeby jak najmocniej ukryć że je masz na sobie. A twoje mega piękne nogi kiedyś bardzo fajnie były podkreślane właśnie legwearem. W modzie legwear też istnieje, a nie tylko gołe nogi. Bądź sobą bo jesteś wielka w tym co robisz!. Życzę szczęścia i zdrowia w nowym roku i więcej siebie taką jaką chcesz być.

  3. Świetna spódnica i ty wyglądasz w niej bardzo dobrze. Ale jest to jedna z tych rzeczy, wokół której trzeba baardzo dobrze przemyśleć stylizację, bo bardzo szybko z szyku może się zrobić kicz.

  4. Jesteś bardzo piękna, tylko szkoda, że ubierasz się w tanie ciuchy z azjatyckich stron, kiedy w PL mamy tyle dobrych sklepów z pieknymi ubraniami i butami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *