Lemon tree.

Cześć i czołem! Ostatnio bardzo rzadko tu bywam. Prowadzenie własnej działalności pochłania mnóstwo czasu i energii. Na bieżąco jestem na instagramie więc zapraszam TU, ale w miarę możliwości staram sie tu coś wrzucic. Mam jeszcze kilka zaległych postów z podróży do opublikowania, między innymi magiczny Berlin! Może połączę to ze zdjęciami z Mediolanu, gdzie wybieram się tam już w czerwcu!

Jak minęła wam majówka? U mnie jak zawsze intensywnie! Najpierw pierwsze urodziny mojego salonu, potem wesele w rodzinnym mieście, powrót do Krakowa, rowery, kajaki, wypad do domu strachów, nad zalew do Kryspinowa, kino nad Wisłą. Po drodze jeszcze kilka śmiesznych wydarzeń. Cieszę się każdą chwilą spędzoną z moimi znajomymi i tym że zawsze mogę umierać ze śmiechu dzięki nim. Fajnie że jesteście!

 

A dla was mam kod rabatowy na zakupy w NA-KD.com

KATEPANTH20

 

FOLLOW ME & LIKE ON FACEBOOK

 

 


sweater- NA-KD.com

 

You may also like

8 komentarzy

  1. Really impressive post. I read it whole and going to share it with my social circules. I enjoyed your article and planning to rewrite it on my own blog.

  2. Piękna stylizacja, przepięknie w niej wyglądasz wręcz idealnie na Tobie leży. Podobny swetry damskie widziałam w ZOiO, ciekawa stylizacja, pozdrawiam kochana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *