Camel OOTD / Jezioro Rożnowskie

 

FOLLOW ME & LIKE ON FACEBOOK

 

 

You may also like

28 komentarzy

  1. Śliczne zestawienie kolorów! Szykowne (dzięki kapeluszowi), z charakterem (przez kozaczki), ale mające w sobie pewną łagodność (barwy). Ultrakobieco!

  2. Wyglądasz fantastycznie, bardzo ciekawa stylizacja. Fantastycznie w niej wyglądasz, sesja jest obłędna. Świetnie wyglądają buty one najbardziej rzuciły się dla mnie oczy. Wyglądasz po prostu fenomenalnie, z pewnością zawitam tutaj jeszcze nie raz. Serdecznie zapraszam do siebie, bardzo możliwe, że uda się dla Ciebie znaleźć coś co podsunie Tobie pomysł na kolejne genialne sesje.

  3. PIękna stylizacja i połączenie klasyki z trendami. To lubię narbardziej. No i tzreba przyznać, że wyjatkowo dobrze Ci w beżach i brązach – w Twoim wykonaniu taka stylówka nie jest mdła 🙂

  4. Kochana wyglądasz fenomenalnie, przepiękny look. Buty na mnie robią ogromne wrażenie są przepiękne, sama na podobne ostatnio polowałam <3 Fantastyczna sesja, pozdrawiam ciepło i zapraszam do siebie, bardzo możliwe że odnajdziesz coś ciekawego dla siebie.

  5. Przepiękna stylizacja. Świetny klimat. Trochę jakbyś wracała do Twojego stylu, genialnego, sprzed 3-4 lat. No i te rajstopy, może to dziwnie zabrzmi, ale świetnie współgrają z Twoimi tatuazami.

  6. I’m glad I found this web site, I couldn’t find any knowledge on this matter prior to. Also, operate a site and if you are ever interested in doing some visitor writing for me if possible feel free to let me know, I’m always looking for people to check out my web site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *