Camel OOTD / Jezioro Rożnowskie

 

FOLLOW ME & LIKE ON FACEBOOK

 

 

You may also like

10 komentarzy

  1. Śliczne zestawienie kolorów! Szykowne (dzięki kapeluszowi), z charakterem (przez kozaczki), ale mające w sobie pewną łagodność (barwy). Ultrakobieco!

  2. Wyglądasz fantastycznie, bardzo ciekawa stylizacja. Fantastycznie w niej wyglądasz, sesja jest obłędna. Świetnie wyglądają buty one najbardziej rzuciły się dla mnie oczy. Wyglądasz po prostu fenomenalnie, z pewnością zawitam tutaj jeszcze nie raz. Serdecznie zapraszam do siebie, bardzo możliwe, że uda się dla Ciebie znaleźć coś co podsunie Tobie pomysł na kolejne genialne sesje.

  3. PIękna stylizacja i połączenie klasyki z trendami. To lubię narbardziej. No i tzreba przyznać, że wyjatkowo dobrze Ci w beżach i brązach – w Twoim wykonaniu taka stylówka nie jest mdła 🙂

  4. Kochana wyglądasz fenomenalnie, przepiękny look. Buty na mnie robią ogromne wrażenie są przepiękne, sama na podobne ostatnio polowałam <3 Fantastyczna sesja, pozdrawiam ciepło i zapraszam do siebie, bardzo możliwe że odnajdziesz coś ciekawego dla siebie.

  5. Przepiękna stylizacja. Świetny klimat. Trochę jakbyś wracała do Twojego stylu, genialnego, sprzed 3-4 lat. No i te rajstopy, może to dziwnie zabrzmi, ale świetnie współgrają z Twoimi tatuazami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *